FH42-31S-0.3SHW(10)
MFR.Part #
FH42-31S-0.3SHW(10)
JLCPCB Part #
C6555543
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.12mm 0.3mm 0.65mm 31P Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.3mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS