FH40-45S-0.5SV(99)
MFR.Part #
FH40-45S-0.5SV(99)
JLCPCB Part #
C7193161
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 45P 5.8mm Gold Hinged Lid Phosphor bronze Single-side Contact/Vertical Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS