FH35C-21S-0.3SHW(99)
MFR.Part #
FH35C-21S-0.3SHW(99)
JLCPCB Part #
C3169992
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 0.88mm 21P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS