FH34SRJ-6S-0.5SH(99)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
FH34SRJ-6S-0.5SH(99)
JLCPCB Part #
C6947655
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 1mm 6P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS