FH34SRJ-45S-0.5SH(50)
MFR.Part #
FH34SRJ-45S-0.5SH(50)
JLCPCB Part #
C3170034
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 1mm 45P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS