FH34SRJ-16S-0.5SH(99)
MFR.Part #
FH34SRJ-16S-0.5SH(99)
JLCPCB Part #
C5700738
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 16P 1mm Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS