FH34SRJ-12S-0.5SH(99)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
FH34SRJ-12S-0.5SH(99)
JLCPCB Part #
C6619603
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 12P 1mm Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS