FH33MHJ-65S-0.4SH(99)
MFR.Part #
FH33MHJ-65S-0.4SH(99)
JLCPCB Part #
C6555517
Package
SMD,P=0.4mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.3mm 0.4mm 1.2mm 65P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.4mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS