FH19SC-22S-0.5SH(09)
MFR.Part #
FH19SC-22S-0.5SH(09)
JLCPCB Part #
C3168185
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 0.95mm 22P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS