FH12-34S-0.5SH(1)(98)
MFR.Part #
FH12-34S-0.5SH(1)(98)
JLCPCB Part #
C6197389
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 34P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS