FH12-18S-0.5SH(54)
MFR.Part #
FH12-18S-0.5SH(54)
JLCPCB Part #
C3195349
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 18P 2mm Bottom Contact Gold Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS