FH12A-45S-0.5SH(1)(98)
MFR.Part #
FH12A-45S-0.5SH(1)(98)
JLCPCB Part #
C6555461
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 45P Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Top Contact SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS