DF63SF-3P-3.96TV(52)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF63SF-3P-3.96TV(52)
JLCPCB Part #
C597961
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-55℃~+105℃ 1 12A 1x3P 3 3.96mm 3P 630V Black Copper alloy Gold LCP Through Hole UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS