DF61-2P-2.2V(23)
MFR.Part #
DF61-2P-2.2V(23)
JLCPCB Part #
C597959
Package
SMD,P=2.2mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.2mm 2P 350V 5A Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.2mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS