DF40TC-30DS-0.4V(58)
MFR.Part #
DF40TC-30DS-0.4V(58)
JLCPCB Part #
C3642342
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-55℃~+125℃ 0.4mm 2 300mA 30P 30V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS