DF40C-34DS-0.4V(51)
MFR.Part #
DF40C-34DS-0.4V(51)
JLCPCB Part #
C5342614
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 2 300mA 30V 34P Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS