DF37NB-24DS-0.4V(51)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF37NB-24DS-0.4V(51)
JLCPCB Part #
C3036280
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-55℃~+85℃ 0.4mm 2 24P 300mA 30V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS