DF30FC-20DS-0.4V(81)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF30FC-20DS-0.4V(81)
JLCPCB Part #
C3640679
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 2 20P 300mA 30V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS