DF23C-20DS-0.5V(51)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF23C-20DS-0.5V(51)
JLCPCB Part #
C597912
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-35℃~+85℃ 0.5mm 2 20P 300mA 50V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS