DF22-2P-7.92DS(53)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF22-2P-7.92DS(53)
JLCPCB Part #
C7471547
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-55℃~+85℃ 1 1kV 1x2P 2 24mm 2P 7.92mm Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 Plugin,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS