DF22R-3P-7.92DS(53)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF22R-3P-7.92DS(53)
JLCPCB Part #
C17261061
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1 1kV 1x3P 24mm 3 3P 7.92mm Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS