DF1-18P-2.5DS(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1-18P-2.5DS(05)
JLCPCB Part #
C17187944
Package
Plugin
Description
1 18 18P 1x18P 2.5mm 6mm 7.5mm Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS