DF1E-5P-2.5DS(35)
MFR.Part #
DF1E-5P-2.5DS(35)
JLCPCB Part #
C17370244
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 插件 Wire To Board Connector ROHS