DF1E-14P-2.5DS(35)
MFR.Part #
DF1E-14P-2.5DS(35)
JLCPCB Part #
C17503353
Description
-35℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A 插件 Wire To Board Connector ROHS