DF1E-11P-2.5DS(36)
MFR.Part #
DF1E-11P-2.5DS(36)
JLCPCB Part #
C17394391
Description
-35℃~+85℃ 11P 2.5mm 250V 3A 插件 Wire To Board Connector ROHS