DF1E-10P-2.5DS(35)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1E-10P-2.5DS(35)
JLCPCB Part #
C17326997
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Plugin Wire To Board Connector ROHS