DF1EG-7P-2.5DSA(35)
MFR.Part #
DF1EG-7P-2.5DSA(35)
JLCPCB Part #
C17642324
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 2.5mm 250V 3A Plugin Wire To Board Connector ROHS