DF1EC-4P-2.5DSA(35)
MFR.Part #
DF1EC-4P-2.5DSA(35)
JLCPCB Part #
C719025
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 2.5mm 3A 4 4P 7.5mm Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS