DF1EC-14P-2.5DSA(35)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1EC-14P-2.5DSA(35)
JLCPCB Part #
C17525337
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A Brass PA Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS