DF1B-5P-2.5DS(01)
MFR.Part #
DF1B-5P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17356933
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Brass Right Angle UL94V-0 White Push-Pull Wire To Board Connector ROHS