DF1B-20P-2.5DS(01)
MFR.Part #
DF1B-20P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17522553
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 1x20P 2.5mm 20 20P 250V 3A Brass Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS