DF1BZ-9P-2.5DSA
MFR.Part #
DF1BZ-9P-2.5DSA
JLCPCB Part #
C17478198
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 3A 9 9P Brass Through Hole Tin 插件 Wire To Board Connector ROHS