DF1BZ-6DP-2.5DS
MFR.Part #
DF1BZ-6DP-2.5DS
JLCPCB Part #
C6259264
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 150V 2 2 2.5mm 2.5mm 2x2P 3A 6P Brass Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS