DF1BZ-5P-2.5DSA
MFR.Part #
DF1BZ-5P-2.5DSA
JLCPCB Part #
C7506816
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Brass Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS