DF1BZ-3P-2.5DS
MFR.Part #
DF1BZ-3P-2.5DS
JLCPCB Part #
C5360364
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Brass Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS