DF1BZ-36DP-2.5DS
MFR.Part #
DF1BZ-36DP-2.5DS
JLCPCB Part #
C17499225
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 2 2.5mm 2.5mm 250V 36P 3A Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS