DF1BZ-34DP-2.5DSA
MFR.Part #
DF1BZ-34DP-2.5DSA
JLCPCB Part #
C5350294
Package
TH-34P
Description
-35℃~+85℃ 16 2 2.5mm 2.5mm 250V 2x16P 34P 3A Brass Through Hole Tin UL94V-0 White TH-34P Wire To Board Connector ROHS