DF1BZ-20DP-2.5DSA
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1BZ-20DP-2.5DSA
JLCPCB Part #
C531014
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-35℃~+85℃ 10 2 2.5mm 2.5mm 20P 250V 2x10P 3A Brass Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS