DF14-15P-1.25H(35)
MFR.Part #
DF14-15P-1.25H(35)
JLCPCB Part #
C17396292
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P Black Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS