DF14A-20P-1.25H(35)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF14A-20P-1.25H(35)
JLCPCB Part #
C17587272
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x20P 20 20P Black Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS