DF13-5P-1.25DSA(50)
MFR.Part #
DF13-5P-1.25DSA(50)
JLCPCB Part #
C697820
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 3.4mm 5 5.4mm 5P 7.9mm Brass Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS