DF13-4P-1.25V(75)
MFR.Part #
DF13-4P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17386002
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x4P 4 4P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS