DF13-4P-1.25DS(20)
MFR.Part #
DF13-4P-1.25DS(20)
JLCPCB Part #
C597871
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x4P 4 4P Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS