DF13-3P-1.25DSA
MFR.Part #
DF13-3P-1.25DSA
JLCPCB Part #
C530993
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x3P 3 3.4mm 3P 5.4mm Brass Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS