DF13-2P-1.25V(75)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-2P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C7427032
Package
P=1.25mm
Description
1 1.25mm 1x2P 2 2P 3.4mm 4.8mm Beige Brass Surface Mount,Vertical UL94V-0 P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS