DF13-15P-1.25V(75)
MFR.Part #
DF13-15P-1.25V(75)
JLCPCB Part #
C17557136
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 15P 1x15P 23.4mm 3.4mm 4.8mm Brass Surface Mount,Vertical Tin SMD Wire To Board Connector ROHS