DF13-15P-1.25H(21)
MFR.Part #
DF13-15P-1.25H(21)
JLCPCB Part #
C17429987
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS