DF13-12P-1.25H(75)
MFR.Part #
DF13-12P-1.25H(75)
JLCPCB Part #
C17560283
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS