DF13-12P-1.25DS(50)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-12P-1.25DS(50)
JLCPCB Part #
C17322674
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass PA Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS