DF13-12P-1.25DS(20)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-12P-1.25DS(20)
JLCPCB Part #
C531043
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS